CO KDYŽ DORAZILO ZBOŽÍ POŠKOZENÉ?
Při přebírání zásilky si dobře zkontrolujte její obal a stav výrobku. Pokud je již při převzetí patrné, že zásilka není v pořádku, nepřebírejte ji od přepravce. Pokud vypadá zásilka na první pohled v pořádku a přesto je uvnitř výrobek poškozený, je důležité událost co nejdříve nahlásit u přepravce. Doporučujeme tuto situaci nahlásit také emailem na adresu: reklamace@motoe.cz

NÁLEŽITOSTI PRO UPLATNĚNÍ REKLAMACE DODANÉHO POŠKOZENÉHO ZBOŽÍ
- Reklamace poškozených zásilek zasílejte emailem společně s fotodokumentací (nafoťte poškozený výrobek, včetně obalu).
- Do emailu uveďte číslo prodejního dokladu (faktura) nebo číslo objednávky.
- Popište okolnosti při předání výrobku a okolností při jakých bylo zjištěno poškození.

OBDRŽELI JSTE NEKOMPLETNÍ NEBO JINÝ VÝROBEK?
Pokud vám domů dorazil jiný výrobek, než který jste si objednali nebo se neshoduje popis na prodejním dokladu spopisem výrobku, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení e-mail: expedice@motoe.cz
Neváhejte nás kontaktovat také v případě, že výrobek není kompletní.

DO E-MAILU UVEĎTE NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE

Nekompletní výrobek
• číslo objednávky nebo faktury
• přiložte foto štítku s výrobním a produktovým číslem
• popis chybějící části

Zaměněný výrobek
• číslo objednávky nebo faktury
• přiložte foto štítku s výrobním a produktovým číslem
• popis produktu, který vám byl doručen
Příslušné oddělení vás budou v co nejkratší době kontaktovat a poradí vám, jak situaci co nejrychleji a bez zbytečných vedlejších nákladů vyřešit.

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ REKLAMACE?
Zakoupili jste zboží, které po nějaké době přestalo fungovat, nepracuje správně nebo se na něm projevila vada? Připravili jsme pro Vás návod, jak postupovat v případě, že chcete reklamovat výrobek zakoupený na motoe.cz. Vaši reklamaci vyřídíme v nejkratší možné době, nejpozději však do třiceti kalendářních dnů (od doručení reklamace), jak nám ukládá zákon.
Před odesláním výrobku k reklamaci, doporučujeme servisní středisko telefonicky kontaktovat. Některé výrobky totiž není nutné do servisu zasílat, přijede je přímo k vám domů opravit servisní technik (elektro motorky).
Pokud budete výrobek do servisu zasílat, doporučujeme jej důkladně zabalit, aby byl chráněn proti poškození při přepravě. Nejjistější přepravní obal bývá původní obal k výrobku, který je přímo určen pro ochranu výrobku při přepravě. Společně s výrobkem nezapomeňte zaslat kopii nákupního dokladu (faktura), průvodní dopis s přesným popisem závady a kontaktní informace, aby vás mohl servis vyrozumět o průběhu a ukončení opravy.

Upozornění: Zboží k reklamaci předávejte vždy kompletní včetně příslušenství, přejdete tak prodloužení doby reklamace. V případě reklamace baterie je vždy podmínkou zaslat i nabíječku.
Skútry k záruční, nebo pozáruční opravě předávejte suché a zbavené všech hrubých nečistot. V případě, že bude na servisní oddělení doručeno, nebo v místě servisního zásahu předáváno k opravě nadměrně znečištěné zařízení, může být i u záručních oprav, účtován poplatek za údržbu zařízení.

REKLAMAČNÍ LIST ( možnost využít našeho formuláře)

Výrobek zašlete na adresu: 

1) Rulyt s.r.o. - reklamační oddělení ŽATEC, Lounská 891, 438 01 Žatec - všechny výrobky kromě elektro motorek a běžeckých pásů, které servisujeme přímo u zákazníka doma či provozovně.
2) Rulyt s.r.o. - reklamační oddělení PRAHA, Kladenská 278/61, Praha 6 - všechny Eljet výrobky ( Hoverboartdy, elektrické koloběžky, elektrická auta atd.)

Co s výrobky, které budou mít neodstranitelnou vadu?
Pokud bude reklamované zboží posouzeno autorizovaným servisním střediskem jako předmět s neodstranitelnou vadou, potom si sami můžete vybrat, zda budete požadovat vrácení zaplacené částky nebo si zboží vyměníte za nový či jiný výrobek. Reklamovaný předmět se stane zbožím s neodstranitelnou vadou i tehdy, uplyne-li 30 kalendářních dní od data, kdy byla vaše reklamace doručena. A v takovém případě máte i stejná práva (výměna zboží, vrácení peněz).


Náklady spojené s reklamací?
Pokud servisní středisko uzná, že vaše reklamace je oprávněná, nebo není možné zboží z důvodu neodstranitelné vady opravit, máte právo na náhradu nutných nákladů spojených s vyřízením reklamace. Jedná se především o poštovné za zaslání zboží k opravě do autorizovaného střediska. Na náhradu těchto výdajů však nemáte nárok v případě, že bude vaše reklamace odmítnuta a považována za neoprávněnou. Doklad ze servisu (opravenku) nám, prosím, naskenujte (případně vyfoťte) a zašlete s číslem prodejního dokladu na email reklamace@motoe.cz. O dalším postupu vás budeme informovat!

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně postupu při reklamaci nebo potřebujete zjistit, v jakém stavu se Vaše reklamace nachází, obraťte se prosím na naši linku: +420 777 736 214 nebo zašlete dotaz na adresu: reklamace@motoe.cz

Rádi Vám poradíme!


Dokumenty ke stažení: