Elektrické jednokolky Eljet jsou ideálním dopravním prostředkem do města či na cyklostezku. Pro ovládání používají gyroskop, takže pohybem dopředu či dozadu – přidáváte nebo brzdíte. Podle zkušeností našich uživatelů se dá jízda zvládnout velmi snadno. Výhody elektrických jednokolek Eljet Víte, že při jízdě na el. jednokolce zapojujete vnitřní svaly, protože vás jízda nutí stále vyvažovat? Jde tak o perfektní zdravotní aktivitu, pokud chcete po ......
Elektrické jednokolky Eljet jsou ideálním dopravním prostředkem do města či na cyklostezku. Pro ovládání používají gyroskop, takže pohybem dopředu či dozadu – přidáváte nebo brzdíte. Podle zkušeností našich uživatelů se dá jízda zvládnout velmi snadn ......

Elektrické jednokolky Eljet jsou ideálním dopravním prostředkem do města či na cyklostezku. Pro ovládání používají gyroskop, takže pohybem dopředu či dozadu – přidáváte nebo brzdíte. Podle zkušeností našich uživatelů se dá jízda zvládnout velmi snadno.

Výhody elektrických jednokolek Eljet

Víte, že při jízdě na el. jednokolce zapojujete vnitřní svaly, protože vás jízda nutí stále vyvažovat? Jde tak o perfektní zdravotní aktivitu, pokud chcete posílit právě svaly středu těla včetně získání lepší kondice.

  • Na elektrické jednokolce můžete jezdit i když je mokro či prší. Díky odlehčené a voděodolné konstrukci se vlhkost nedostane dovnitř. Velké kolo pak zajistí, že projedete i nerovnosti s vodou. Pro případ horších světelných podmínek je jednokolka vybavena LED osvětlením.
  • Powerbanka – ano, elektrická jednokolka Eljet obsahuje i powerbanku, kterou můžete využít pro dobití vašeho mobilního telefonu nebo tabletu.
  • Dobíjení jednokolky Eljet rekuperací – při jízdě z kopce nebo při brzdění, což zvyšuje dojezd el. jednokolky. Klasická hodnota dojezdu se pohybuje kolem 20 km dle výkonu vybraného modelu.

Legistrava a elektrické jednokolky

V paragrafu 60a se uvádí, že jezdit na elektro jednokolce je možné na chodníku nebo cyklostezce ovšem podobnou rychlostí jako je rychlost chůze. V místech, kde není chodník ani stezka je možné využít levou krajnici silnice.

Zobrazit více
Zobrazit méně