Motoe

Jsme e-shop zaměřený na ekologické osobní dopravní prostředky, jako jsou elektrické skútry, fichtly, a elektormotorky. Pomůžeme Vám snadno a levně cestovat za rodinou, za kamarády, za prací, za zábavou, zkrátka kamkoli, kam je to pro vás pěšky daleko a autem jet nechcete nebo nemůžete. Minimální provozní náklady, maximální šetrnost k životnímu prostředí a jednoduchost cestování vás přiměje doslova se zamilovat do našich elektromotorek a elektroskútrů. Přijďte se přesvědčit na námi organizované zkušební jízdy anebo přímo k nám.

Naše značka Racceway

Po více než 25 letech zkušeností ve sportovním odvětví na českém i evropském trhu Vám představujeme novou značku, která Vás bude provázet na cestách. Elektromotorky a elektroskútry značky RACCEWAY vznikly z naší touhy dát lidem kvalitní, pohodlnou a cenově dostupnou alternativu dopravy. A je jedno, jestli jedete ráno do obchodu, odpoledne na výlet, nebo večer za svojí láskou. Na jedno nabití urazíte několik desítek kilometrů. Zcela bez emisí, bez hluku, ale také bez nutnosti registrace. Zkrátka bez starostí, v mnoha případech dokonce bez nutnosti řidičského oprávnění.

K sestavování našich elektromotorek a elektroskútrů používáme pouze nejkvalitnější komponenty od světových výrobců. Dbáme na kvalitu, ale zároveň na finanční dostupnost. Naše modely neustále zdokonalujeme a vyvíjíme nové. Jsme tým nadšenců, kteří berou svoji práci jako poslání.

Cestování ještě nikdy nebylo jednodušší. Stačí prostě nabít, nasednout a jet! Přijďte se přesvědčit!

Váš tým Motoe

Co děláme pro zlepšení životního prostředí