Různé moto doplňky a příslušenství mohou násobit požitek i komfort z jízdy. Rádi byste se proháněli na elektromotorce či elektroskútru , ale máte obavy, že pro praktické využití vám bude chybět dostatek úložného prostoru? Strachujete se zbytečně. Váš stroj si totiž kdykoli můžete dovybavit nosičem a přídavným kufrem na skútr , který vám část problémů s uložením helmy , nákupu či drobných věcí vyřeší. Velmi oblíbeným příslušenstvím j ......
Různé moto doplňky a příslušenství mohou násobit požitek i komfort z jízdy. Rádi byste se proháněli na elektromotorce či elektroskútru , ale máte obavy, že pro praktické využití vám bude chybět dostatek úložného prostoru? Strachujete se zbytečně. ......

Různé moto doplňky a příslušenství mohou násobit požitek i komfort z jízdy. Rádi byste se proháněli na elektromotorce či elektroskútru , ale máte obavy, že pro praktické využití vám bude chybět dostatek úložného prostoru? Strachujete se zbytečně.

Váš stroj si totiž kdykoli můžete dovybavit nosičem a přídavným kufrem na skútr , který vám část problémů s uložením helmy , nákupu či drobných věcí vyřeší. Velmi oblíbeným příslušenstvím jsou uzamykatelné motokufry vyrobené z odolného plastu, které se instalují na zadní nosič skútru či motorky. U těchto kufrů máte jistotu, že vydrží všechny rozmary počasí a na rozdíl od látkových brašen vám nikdy nepromoknou.

V našem sortimentu příslušenství a doplňků k elektrickým skútrům naleznete náhradní baterie k elektrickým skútrům RACCEWAY (jak olověné, tak lithiové baterie), dále samostatné zadní nosiče a přídavné zadní kufry ke vybraným modelovým řadám elektroskútrů RACCEWAY. Volit můžete z mnoha dostupných designů.

Zobrazit více
Zobrazit méně