Elektrická koloběžka Eljet Topper Pro černá

Cena
21 999 Kč

Výrobce

Kód produktu
5122

Elektrická koloběžka Eljet Topper Pro Pokud hledáte požitek z rychlé jízdy, vysoce výkonná elektrická koloběžka Eljet Topper je pro Vás jasnou volbou.
Koloběžka Eljet Topper Pro bude ideální parťák zejména pro pokročilejší jezdce. Výrobci se u tohoto modelu soustředili na výkon a rychlost, o čemž vypovídají náslejující parametry.

O pohon se stará motor o výkonu 800 W, který roztáčí široká nafukovací kola o velikosti 10 palců. Energii pro jízdu dlouhou až 50 km dodává Li-Ion baterie o kapacitě 15 Ah.

Na výběr máte ze tří jízdních módů, které můžete libovolně měnit podle nálady a kuráže. Nejvyšší mód jezdci dovoluje dosáhnout standardní rychlosti 25 km/h. --> Pozor! <-- To ale zdaleka není vše! Z tohoto stroje lze vymámit až 40 km/h, avšak pouze na vlastní nebezpečí na soukromém pozemku a mimo pozemní komunikace. Doporučujeme maximální obezřetnost při používání k jízdě.

Elektrická koloběžka Topper Pro disponuje také diplejem se dvěma ovládacími tlačítky - tlačítko pro vypnutí/zapnutí a tlačítko režimů "Mode".
Tip k ovládání koloběžky: Nejprve otočte klíčkem. Tlačítko VYP/ZAP? Dlouhý stisk = vypnutí / zapnutí? Krátký stisk = V-napětí / E-hlášení chyb / TRIP-délka současné jízdy / ODO-celkem ujeté kilometry


Tlačítko MODE? Krátký stisk = výběr ze 3 jízdních režimů Světlo a blinkry? Světla se ovládají posunem tlačítka ON/OF nahoru / dolů u levého držadla? Blinkry se ovládají posunem tlačítka doleva / doprava u levého držadla

Technické specifikace Maximální rychlost: 25 (40*) km/h* Pouze na vlastní nebezpečí na soukromém pozemku mimo pozemní komunikace Dojezd: až 50 kmMaximální hmotnost jezdce: 120 kgMotor: 800 WBaterie: 15 AhNapětí baterie: 48 VHmotnost:


23 kg

Manuál ke stažení

pozn. obrázky produktu jsou pouze ilustrační