Ecolo Eljet E3 Black

Záruka: 24 měsíců
Cena
13 499 Kč Recyklační poplatek 25,21 Kč zahrnutý v ceně

Výrobce

Kód produktu
5103

Pohodlné skládací kolo s sedačkou je dokonalým řešením pro každého, kdo hledá elektrické kolo, které nabízí ideální kombinaci pohodlí, praktičnosti a stylu. Nafukovací kola, skládací konstrukce, 250 W motor, dojezd až 25 km. Více

Ecolo Eljet E3 Black


Ecolo Eljet E3 Black je nejnovější model Ecola v našem portfoliu. Zaujme všechny, kdo hledají komfortní a praktický způsob dopravy. Toto elektrické kolo je navrženo s ohledem na ty, kteří preferují pohodlnou jízdu bez nutnosti dlouhého stání. Díky jeho skládací konstrukci a pohodlné sedačce je ideální volbou pro dojíždění do práce, školy nebo pro relaxační výlety do přírody.


Komfortní jízda na každém kroku
Vybaveno 12 palcovými nafukovacími koly, Ecolo Eljet E3 Black poskytuje mimořádně hladkou jízdu na různých površích. Tyto nafukovací kola jsou schopna pohlcovat drobné nerovnosti na cestě, což zajišťuje komfortní a plynulou jízdu bez ohledu na to, kde se nacházíte.


Bezpečnost na prvním místě
Bezpečnost je klíčovým prvkem designu Ecolo Eljet E3 Black. Díky jasným předním a zadním světlům zůstanete viditelní i v nízkých světelných podmínkách, což zvyšuje vaši bezpečnost na cestách. Pro ještě větší bezpečnost při brzdění jsou k dispozici dvojice kotoučových brzd, které zajistí rychlé a efektivní zastavení v jakékoliv situaci.


Skládací design pro snadný převoz
Navzdory svému robustnímu provedení a bohaté výbavě zůstává Ecolo Eljet E3 Black neuvěřitelně kompaktní a snadno skládací, což umožňuje jeho jednoduché přenášení a uskladnění. Tato vlastnost je obzvláště praktická, pokud potřebujete kolo vzít s sebou v autě, autobuse nebo vlaku. Ecolo se tak stává vaším nezbytným společníkem na všech cestách.


Technické specifikace
Rozměry při rozložení: 1400 x 1100 x 490 mm
Maximální rychlost: 25 km/h
Dojezd: až 25 km
Velikost kol: 12 palců
Maximální hmotnost jezdce: 100 kg
Barva: Černá
Motor: 250 W
Hmotnost: 14.5 kg
Kapacita baterie: 7,5 Ah
Nabíječka: 100-240 V


pozn. obrázky produktu jsou pouze ilustrační