Dětská elektrická kolobežka Eljet Jungle

Záruka: 24 měsíců
Cena
4 699 Kč Recyklační poplatek 25,21 Kč zahrnutý v ceně

Výrobce

Kód produktu
5126

Dětská elektrická koloběžka poháněna motorem o výkonu 120 W, se kterým vaše ratolesti mohou dosáhnout maximální rychlosti až 12 km/h. Energii koloběžce dodává baterie s kapacitou 4 500 mAh. Baterie je připravena k použití již po zhruba 4 hodinách nabíjení a umožní dojezd až do vzdálenosti 10 km. Více

Dětská elektrická koloběžka Eljet Jungle


Představujeme elektrickou koloběžku Eljet Jungle – stylového a výkonného parťáka pro vaše děti. Tato koloběžka je perfektním dopravním prostředkem navrženým speciálně pro mladé uživatele, kteří hledají nejen zábavu, ale i bezpečný způsob pohybu.


Malá, ale šikovná
Eljet Jungle je malá vzrůstem, ale velká svým výkonem. Vybavena motorem o síle 120 W, umožňuje dětem dosáhnout rychlosti až 12 km/h, což je ideální pro bezpečné dobrodružství. S kapacitou baterie 4 500 mAh a dojezdem až 10 km na jedno nabití mohou vaše děti prozkoumávat okolí bez obav.


Praktická konstrukce
Koloběžka Eljet Jungle je navržena pro snadnou manipulaci. Díky skládací konstrukci a hmotnosti 10 kg je koloběžka snadno přenositelná a ideální pro každodenní dobrodružství. 


Předností je bezpečnost
Eljet Jungle klade důraz na bezpečnost. Koloběžka je vybavena protiskluzovou podložkou a efektivní zadní mechanickou brzdou s mikro zařízením, které při brzdění deaktivuje motor, snižuje brzdnou dráhu a zvyšuje bezpečnost jízdy.


Technické specifikace:
- Barva: červená
- Hmotnost: 10 kg
- Rozměry: 74 x 36 x 84-94 cm (nastavitelná výška řídítek)
- Maximální váha jezdce: 65 kg
- Brzdy: Zadní mechanická
- Baterie: 4,5 Ah / 24 V
- Doba nabíjení: 3-4 hodiny
- Maximální rychlost: 12 km/h
- Dojezd: až 10 km
- Motor: 120 W
- Kola: 5,5 palce
- Stojánek: ano


Eljet Jungle je ideální volbou pro mladé jezdce, kteří chtějí bezpečně objevovat svět kolem sebe. Díky pečlivě navrženým bezpečnostním prvkům a snadné ovladatelnosti poskytuje koloběžka dětem nejen zábavu, ale i důležitý pocit nezávislosti a svobody.


pozn. obrázky produktu jsou pouze ilustrační