Hledáte stylový, provozně nenáročný a spolehlivý elektrický skútr , který si koupíte a hned na něm můžete odjet domů? Žádné papírování, žádné registrace, žádný řidičák , žádné emise, žádný hluk a znečišťování ovzduší? S elektrickým mopedem neboli e-Mopedem se vám to vše může splnit. Ačkoli se prakticky jedná o plnohodnotný elektroskútr, z hlediska zákona je e-Moped od RACCEWAY považován „pouze“ za malý moped s elektrickým pohonem. Respektive vzh ......
Hledáte stylový, provozně nenáročný a spolehlivý elektrický skútr , který si koupíte a hned na něm můžete odjet domů? Žádné papírování, žádné registrace, žádný řidičák , žádné emise, žádný hluk a znečišťování ovzduší? S elektrickým mopedem neboli e-M ......

Hledáte stylový, provozně nenáročný a spolehlivý elektrický skútr , který si koupíte a hned na něm můžete odjet domů? Žádné papírování, žádné registrace, žádný řidičák , žádné emise, žádný hluk a znečišťování ovzduší? S elektrickým mopedem neboli e-Mopedem se vám to vše může splnit.

Ačkoli se prakticky jedná o plnohodnotný elektroskútr, z hlediska zákona je e-Moped od RACCEWAY považován „pouze“ za malý moped s elektrickým pohonem. Respektive vzhledem k výkonu 250 W, maximální rychlosti 25 km/h a zabudovaným cyklo pedálům, k řízení elektro mopedu nepotřebujete řidičský ani technický průkaz.

Přitom na tomto elektrickém mopedu můžete pohodlně prosvištět městské ulice, zajet si na chalupu, na nákup či třeba k přehradě na ryby.  Díky odolné konstrukci a dobrým tlumičům zvládne e-Moped i náročnější terén. Jízdu na tomto stroji navíc hravě zvládne i začátečník. Velkou výhodou je skutečně snadné ovládání a velmi levný, ekologický provoz . Do výbavy e-Mopedu patří automaticky také zadní nosič a uzamykatelný zadní kufr, takže ani s úložným prostorem si nemusíte dělat starosti. Stačí se tedy rozhodnout pro ten správný design a pak už jen klidně můžete promýšlet cíl svého prvního výletu.

Zobrazit více
Zobrazit méně